Jak w całym Kościele Katolickim 25.XII obchodziliśmy w naszej parafii Święto Narodzenia Pańskiego. Oto kilka fotografii:
DNI POWSZEDNIEgodzina 18.00NIEDZIELAgodzina 9.00, 11.30, 16.00