22.jpg
previous arrow
next arrow

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTEJ MONIKI W KAJKOWIE

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ROK 2010

Jak w całym Kościele Katolickim 25.XII obchodziliśmy w naszej parafii Święto Narodzenia Pańskiego. Oto kilka fotografii: