22.jpg
previous arrow
next arrow

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTEJ MONIKI W KAJKOWIE

               PRZEDSTAWIENIE JASEŁEK  22.02.2009             

W przedstawieniu wzięły udział dzieci z klas pierwszych i drugich z naszej parafii.