IV NIEDZIELA ADWENTU 21.12.2025
1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią IV NIEDZIELĘ ADWENTU.
Od środy rozpoczynają się ŚWIĘTA BOŻEGO
NARODZENIA
2. Jutro na godz. 10:00 zapraszam osoby dysponujące czasem do pomocy w ubieraniu choinek. Chcemy także zamontować szopkę i dekoracje świąteczne. Proszę aby osoby zabrały ze sobą nożyczki, młotek, obcęgi, drut i sznurek do mocowania bombek. Chcemy trochę upiększyć teren wokół kościoła.
3. Porządek Mszy Św. w tym tygodniu:
- poniedziałek, Msza św. o g. 9:00
- wtorek Msza św. Roratnia o 6:30
- w środę WIGILIA Msza Św. o godz. 9:00, wieczorem o g. 22.00 PASTERKA. Gorąco zapraszam.
- w czwartek I DZIEŃ ŚWIĄT Msze Św. o godz. 9:00 i 11:30
- piątek Msza II DZIEŃ ŚWIĄT Msze Św. o godz. 9:00 i 11:30 i 16:00
- w sobotę o godz. 17:00
4. Chciałem podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH, wysłuchały nauk, skorzystały z sakr. spowiedzi, przyjęły Pana Jezusa w Komunii Św. aby duchowo przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję również za modlitwę w intencji naszych parafialnych rekolekcji.
5. W zakrystii można jeszcze nabyć opłatek na stół wigilijny i świece CARITASU.
6. Dzisiaj po Mszy Św. o g. 16:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
7. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego z Posłańcem Warmińskim, tym razem jest to podwójny numer w cenie 15 zł
8. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła. Zebrana kwota to 1810 zł. BÓG ZAPŁAĆ
9. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na spłatę zadłużenia.
10. Składam gorące podziękowanie panu ANDRZEJOWI ADAMCZEWSKIEMU za wykonane prace w domu parafialnym.
Dziękuję również paniom, które upiekłu ciasto na rekolekcji i paniom, które przygotowały posiłki w czasie trwania rekolekcji.



